برای عضویت در خبرنامه چهره نیوز کلیک کنید

پیغام خطا

  • Warning: ini_set() has been disabled for security reasons in drupal_environment_initialize() (line 687 of /home/chehre/public_html/includes/bootstrap.inc).
  • Warning: ini_set() has been disabled for security reasons in drupal_environment_initialize() (line 690 of /home/chehre/public_html/includes/bootstrap.inc).
  • Warning: ini_set() has been disabled for security reasons in drupal_environment_initialize() (line 691 of /home/chehre/public_html/includes/bootstrap.inc).
  • Warning: ini_set() has been disabled for security reasons in drupal_environment_initialize() (line 692 of /home/chehre/public_html/includes/bootstrap.inc).
  • Warning: ini_set() has been disabled for security reasons in drupal_environment_initialize() (line 695 of /home/chehre/public_html/includes/bootstrap.inc).
  • Warning: ini_set() has been disabled for security reasons in drupal_environment_initialize() (line 697 of /home/chehre/public_html/includes/bootstrap.inc).
  • Warning: ini_set() has been disabled for security reasons in include_once() (line 300 of /home/chehre/public_html/sites/default/settings.php).
  • Warning: ini_set() has been disabled for security reasons in include_once() (line 301 of /home/chehre/public_html/sites/default/settings.php).
  • Warning: ini_set() has been disabled for security reasons in include_once() (line 309 of /home/chehre/public_html/sites/default/settings.php).
  • Warning: ini_set() has been disabled for security reasons in include_once() (line 316 of /home/chehre/public_html/sites/default/settings.php).
اختصاصی چهره نیوز؛

حامد میرباقری: پدرم اهل پارتی بازی نیست

حامد میرباقری با شاهگوش دیده شده و خودش هم از این اتفاق خوشحال است. شاید خیلی ها حضور او در یکی از نقش های اصلی شاهگوش پدرش داود میرباقری را خوش شانسی بدانند اما همین خوش شانسی کار او را سخت کرده.
حامد میرباقری: پدرم اهل پارتی بازی نیست

به گزارش سرویس فرهنگی هنری چهره نیوز، حامد میرباقری با شاهگوش دیده شده و خودش هم از این اتفاق خوشحال است. شاید خیلی ها حضور او در یکی از نقش های اصلی شاهگوش پدرش داود میرباقری را خوش شانسی بدانند اما همین خوش شانسی کار او را سخت کرده و باعث شده بیشتر از سایرین زیر ذره بین قرار بگیرد. انتقادهای زیادی از همان ابتدا به حضور و بازی او در نقش امیرعلی به گوش رسید، اما او این حرف ها را قبول ندارد و می گوید برای درآوردن نقشش خیلی تلاش کرده. از طرف دیگر باید این نکته را هم در نظر بگیریم که داود میرباقری با حساسیت هایی که از او سراغ داریم به این راحتی ها رضایت نمی دهد تا هر بازیگری جلوی دوربین اش بیاید. با حامد میرباقری در پشت صحنه شاهگوش گفت و گویی داشتیم که در ادامه می خوانید.

*اولین سوالی که با دیدن شما در نقش امیر علی که از کاراکترهای اصلی قصه است در ذهن مخاطب نقش می بندد این است که پدرتان به قول معروف پارتی بازی کرده و این نقش را به شما داده، نظر خودتان در این باره چیست؟
واقعیت این است که پدر من اصلا اهل پارتی بازی و این حرف ها نیست، از همان ابتدا که ما شاهگوش را شروع کردیم قرار نبود من نقش امیر علی بازی کنم و حضورم فقط به عنوان دستیار کارگردان قطعی شده بود. چند گزینه هم برای این نقش انتخاب شده بود و من به عنوان دستیار چند نفر را پیشنهاد داده بودم ولی در نهایت تصمیم بر این شد که خودم این نقش را بازی کنم. البته به نظرم باید دلیل انتخاب من برای این نقش را از پدرم هم بپرسید چون قطعا معیارهایی در ذهن ایشان بوده که من را انتخاب کردند و خودشان بهتر می توانند درباره آن توضیح دهند.
*ولی در نهایت چه شما در این سریال خوب بازی کرده باشید چه بد، و هر قدر هم که زحمت کشیده باشید خیلی ها می گویند پسر داود میرباقری است...
بله نمی دانم بگویم خوشبختانه یا متاسفانه، اما به قول شما این اتفاق می افتد. ولی باید این را هم در نظر بگیریم که من برای ایفای این نقش و رسیدن به امیر علی که در فیلمنامه بود و پدرم می خواست خیلی تلاش کردم. ضمن اینکه ورود من هم به دنیای تصویر و بازیگری با این سریال نبوده. من از 18-19 سالگی کارم را شروع کردم و برایش واقعا زحمت کشیدم. من الان 31 سالم است و در طول این مدت کار کردم. فعالیت در این حوزه را هم از پایه شروع کردم و همه کارها را تجربه کردم. اینکه می گویند در ورود من پارتی بازی شده را قبول ندارم چون من در خانواده ای هنرمند بزرگ شدم و مثل خیلی های دیگر که این اتفاق برایشان افتاده به عالم سینما علاقه پیدا کردم و با تلاش خودم واردش شدم. حتی شاید آن اوائل خیلی هم به این مقوله علاقه نداشتم ولی بعد که واردش شدم و بیشتر با آن آشنایی پیدا کردم دوست داشتم ادامه اش بدهم.
*با کدام یک از کارهای پدرتان به این حرفه علاقه مند شدید؟
فکر می کنم بعد از اینکه تئاتر "دندان طلا" ی پدرم را دیدم دوست داشتم از دنیای سینما و تئاتر سر در بیاورم. بعد از آن کار من در تئاتر بعدی پدرم که "پرده عاشقی" نام داشت به صورت حرفه ای حضور پیدا کردم، البته نه به عنوان بازیگر. من در این کار هم سرا بودم. خیلی هم دوست داشتم همه چیز را یاد بگیرم و به همین خاطر از پایه شروع کردم و زحمت کشیدم. من در "معصومیت از دست رفته"، در دو- سه سکانس بازی کردم که تجربه خیلی خوبی بود. کار در پشت صحنه را هم از دستیاری سوم کارگردان شروع کردم و بعد به تدریج جلو آمدم.
*البته قبل از "شاهگوش" در "یلدا" هم نقش اصلی بازی کرده بودید؟
بله، کارگردان "یلدا" عموی من بود و در آن سریال هم قرار بود نقش اصلی دختر و پسر را نا بازیگر ایفا کند و به همین دلیل من را برای آن نقش انتخاب کردند. حتی نویسنده ها هم سعی کردند آن کاراکتر را بر اساس من بنویسند و از تکیه کلام های خودم برای آن نقش استفاده شد. گروه نویسندگان "یلدا" همین گروه "شاهگوش" بود و از آنجایی که نسبت به من شناخت داشتند می دانستند باید آن نقش را با چه ویژگی هایی بنویسند. ولی خب امیر علی با آن کاراکتر متفاوت است.

mirbagheri-2_0.jpg

*شما در "شاهگوش" دستیار کارگردان هم هستید و امیرعلی در سکانس های زیادی هم حضور دارد، این فشردگی برایتان سخت نبود؟
چرا اوائل خیلی سخت تر بود. حتی ابتدا قرار بود من دستیار کارگردان و برنامه ریز باشم ولی بعد از اینکه قرار شد بازی کنم، حجم کار آنقدر زیاد شد که این اتفاق نیفتاد و مسئولیت برنامه ریزی را واگذار کردم. البته الان هم حجم کار زیاد است ولی سعی کردم گروه دستیاری را طوری بچینیم که قوی باشند تا زمان هایی که من بازی دارم وقتم را خیلی صرف دستیاری نکنم. سعی کردم از قبل برای این مورد برنامه ریزی کنم تا خیلی ذهنم درگیر پشت صحنه نباشد.
*قبل از اینکه بخواهید امیر علی را بازی کنید این نقش چقدر برایتان جذاب بود؟ اینقدر برایتان وسوسه انگیز بود که دوست داشته باشید آن را به شما بدهند؟
موقعی که متن را می خواندم و در جریان کار بودم این نقش را دوست داشتم، البته به جز امیرعلی بقیه را هم دوست داشتم. چون همه کاراکترهای این قصه به نظرم جذاب است ولی نقشی که به نظر به من نزدیک تر می رسید امیرعلی بود که در نهایت هم به من سپرده شد. خودم از همان اول امیر علی و هومن آب پرور را خیلی دوست داشتم، نقشی که الان شهرام حقیقت دوست آن را بازی می کند.
*الهه میرباقری، خواهرتان که یکی از نویسندگان سریال است بعد از اینکه قرار شد شما امیرعلی را بازی کنید چقدر در فیلمنامه تغییر ایجاد کرد و این کاراکتر را براساس شما نوشت؟
قسمت های زیادی از سریال از قبل آماده بود و واقعا این این اتفاق نیفتاد که بخواهد برای من بنویسد. خواهرم تحصیلاتش در همین زمینه است و ادبیات خوانده. او فوق لیسانس ادبیات دارد و علاقه اش به نوشتن بود. نکته دیگر یکه در این مورد وجود داشت این بود که از همان ابتدا قرار بود بیشتر بازیگران کار چهره باشند و برای نقش من هم قرار بود همین اتفاق بیفتد. ولی گاهی اوقات اتفاق هایی می افتد که خیلی قابل پیش بینی نیستند و کارگردان هم تصمیمی متفاوت با آنچه از قبل در ذهنش داشته می گیرد. "شاهگوش" برای شبکه نمایش خانگی بود و طبیعی است که باید از چهره های شناخته شده و نام آشنا استفاده می شد اما ماجرا طور دیگری پیش رفت.
*با این وجود فکر می کنید امیرعلی و شاهگوش چقدر در بیشتر شناساندن شما به مخاطب نقش داشته؟
من در "یلدا" هم نقش اصلی بازی کردم و در این سریال هم همینطور. اما واقعیت این است که من واکنش مردم نسبت به نقشم در "یلدا" را نمی دانم و بازخورد خاصی از آن نگرفته ام . به همین خاطر نمی توانم قضاوت درستی در این باره داشته باشم. اما قضیه "شاهگوش" فرق می کند، چون می دانم چه اتفاقی درباره آن افتاده و هر کجا که می روم من را با امیرعلی می شناسند.
*حتما برای خودتان هم جذاب است با سریالی دیده شدید که خیلی ها دوست دارند با کارگردانش همکاری کنند...
صد در صد همینطور است. ولی باز تاکید می کنم برای درآوردن این نقش خیلی تلاش کردم. همه سعی من این بود که امیر علی ای را جلوی دوربین ببرم که در فیلمنامه و مدنظر پدرم بوده. فکر می کنم اگر غیر از این هم بود ایشان رضایت نمی دادند. شاید در قسمت اول یک مقدار کارم سخت تر بود ولی رفته رفته که با این کاراکتر عجین شدم برایم ملموس تر شد و خودم هم راحت تر با او ارتباط برقرار کردم.

part01-pic-10_0.jpg

*وجه بارز امیرعلی سادگی اوست، این ویژگی از ابتدا در فیلمنامه بود؟
بله و من هم تلاش کردم این ویژگی و خیال پردازی او به درستی و همان اندازه که در متن بوده به تصویر کشیده شود. واقعیت این است که کار کردن با بازیگران این سریال که همگی از بزرگان سینما هستند سخت است و من تلاش کردم بتوانم مقابل خوب ظاهر شوم. ضمن اینکه امیرعلی تیپ نبود و من باید سعی می کردم این قضیه را نیر در نظر بگیرم.
*فضای قصه "شاهگوش" رئال است و فکر می کنم به همین خاطر به جز رنگ موهایتان گریم خاصی ندارید. درست است؟
بله، موهای خودم یک مقدار تیره تر است و آقای اسکندری صلاح دیدند در این کار این رنگی باشد.
*بیشترین انتقادی که درباره امیرعلی شنیدید چه بوده؟
قبل از اینکه جواب این سوالتان را بدهم باید بگویم خوشحالم که این نقش دیده شده و همین برای من جای خوشحالی است. اما انتقادی که شنیدم بیشتر بر می گردد به اوائل کار که می گفتند این شخصیت به اصطلاح یخ است، اما فکر می کنم یک مقدار که زمان جلو رفت او برای مخاطبان ملموس شد و انتقاد ها هم کمتر.

برچسب‌ها :

دیدگاه‌ها

خیلی هم خوب بازی میکنی آقا حامد هم نقش صادق و هم امیرعلی رو خوب بازی کردی

خیلی هم خوب بازی میکنی آقا حامد هم نقش صادق و هم امیرعلی رو خوب بازی کردی

khaili khob bazi mikoni khili

سلام اقا لطف کنید این شخصیت رو حذف کنید خیلی ضایع بازی میکنه

تابلوه داری از یجا خط میگی بابا

دوست من مطمئن باش اگه این کار رو بکنن و جاش یه بازیگ خوب بیارن میتونن روش ماور بدن و فیلم خوب بشه اما خب دیگه.......

آره انصافا

اقای میرباقری شما خیلی خوب بازی میکنید ومن با هر بدبختی که شده هر قسمت رو میگیرم

اقاي مير باقري شما بسيار زيبا بازي ميكنيد أميد وإرم در همه ي كار هيأت أن موفق باشيد

اگر بلدی برو بازی کن

چرا باید نقش امیر علی را حذف کنند خیلی هم خوب بازی میکند

به نظر من ایشون هنرپیشه خوبی نیست واقعا کار جالبی از ایشون تو سریال دیده نمیشه

پس تو یکی هنر پیشه بد ندیدی!!! ببینم تو تام وجری دیدی که واسه فیلم داری نظر میدی. برو با عروسکت بازی کن و انشرلی تو ببین کو چو لو... تو ارزش توهین کرن هم نداری پس لازم نمیدونم بهت تو هین کنم ... اگه جوابمو هم بدی لازم نداره که جواب تو رو بدم ...چون ارزشجواب نداری الانم زیادی واست نوشتم تو اصلا سواد داری یا مامان جونت واست تایپ میکنه!!!!

یکی «پارتی بازی» را برای ما توضیح بدهد معنی ذرست کلمه را بفهمیم.

نقش اميرعلي را پسر داوود ميرباقري بازي مي كند، يكي از نويسنده ها هم دختر داوود ميرباقري است. تنها كار جدي ديگري هم كه پسر آقاي ميرباقري درش نقش اصلي بوده توسط عموي ايشون كارگرداني شده. اما ما بايد قبول كنيم كه"داوود ميرباقري اهل پارتي بازي نيست" و حامد ميرباقري به خاطر زحمات خودش اين نقش ها رو تونسته بگيره. چرا با مخاطب اين كار رو مي كنيد؟

سلام؛ این که آقا حامد ریسک کرده اند و وارد دنیای بازیگری آن هم ژانر طنز شده اند تا خودشان را محک بزنند قابل تقدیر است؛ امّا روحیّه ی طنّازی باید در ذات بازیگر باشد و میمیک صورت و لحن صحبت کردن و حرکات دیگر بدن در این قضیّه دخیل است. با تمام این تفاسیر، عقیده ی من این است که ایشان در نقششان موفّق نبوده اند و طنز خاصّی از ایشان ندیده ایم. ضمن اینکه لحن صحبت کردن ایشان - اگر دقّت کرده باشید - در همه جا یکسان است! به نظر من اگر در ژانرهای دیگر خودشان را بسنجند، شاید کار موفّق تری از ایشان ببینیم. با آرزوی توفیق

اگه اهل پارتی بازی نبود که تو رو نمی آورد گند بزنی تو سریال . همه بازیگرا توووپ تو یه دونه گند زددددی

کامل درست میگی

بدترین بازیگر سریال

به نظر من ایشون بازی خوب و روونی ارائه دادن. قبل از این به هیچ وجه با ایشون آشنایی نداشتم اما الان به نظرم بازیگر خوب و آینده داری میان. به نظرم پارتی بازی یعنی بدون داشتن استعداد و توانایی و صرف داشتن آشنایی کاری رو به کسی بسپارن، اما حامد میرباقری بازی قابل قبولی ارائه داده و البته خانم میرباقری هم در نوع خودش فیلمنامه جالب و جذابی نوشتن. نمی خوام بگم پارتی بازی کلا وجود نداره، اما بحث استعداد و مهم تر از اون کشش به سمت هنر به دلیل لمس جذابیت هاش از نزدیک تا حدود زیادی می تونه خانوادگی باشه. کم نداریم افرادی که از یک خانواده در هنر هستن. مثلا استاد عزت الله انتظامی که بازیگر هستن و پسرشون مجید که شاهکارهای زیادی در موسیقی فیلم خلق کردن، بهزاد فراهانی و دخترشون گلشیفته، استاد محمد شجریان و پسرشون همایون، خانواده کامکار در موسیقی، یا حتی خارج از ایران کرک داگلاس و پسرش مایکل و... البته کسانی هم هستن مثل آقای م.ر.ش و دخترهاشون که مافیای سینمای ایران هستن و نه خودشون و نه وابسته هاشون استعدادی در هنر ندارن...

استفاده کردیم

خوب بازی میکنیدواصلا همه شاهرودی ها و کلاته خیج ها خووب بازی میکنند.ابی سوسک و ..موفق باشید

بازیت افتضاهه رو نقشت کار کردی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ کار نمیکردی چی میشد؟

واقعا تعجب میکنم دوستان تا چه حد شور یه چیزی رو در میارن بله دیگه سریال خوب ندارن ببینن اونی رو هم که هست نمیتونن درست هضمش کنن زیادیشون میکنه ثابت میکنن که لیاقتشون اینه که ویلای من و باغ سرهنگ و عصر پاییزی و اینا رو بدن به خوردشون من که نقش حامد رو دوست دارم دست آقای میرباقری هم درد نکنه در ضمن اینکه پارتی بازی تو مملکت ما بیداد میکنه ولی در این مورد به نظر نمیاد اینجوری باشه ملت بی انصافی میکنن!!!

من واقعا با شما موافقم آقای حامد میرباقری واقعا عالی عالیییییییی بازی می کنن و این مردم هستن که انتظاراتشون بالاست.

من واقعا با شما موافقم آقای حامد میرباقری واقعا عالی عالیییییییی بازی می کنن و این مردم هستن که انتظاراتشون بالاست.

به نظر من كه ايشون خوب بازي ميكنن.فقط چون همه ميدونن كه ايشون پسر آقاي ميرباقري هستن و پدرشون كارگردان همين فيلمه،يخورده زيادي نسبت بهشون حساس شدن و زير ذره بين قرارشون دادن.

بازی شما بسیار خوب هست نمی دانم بعضی افراد چرا اینقدر بی انصافند. متاسفانه اکثرا خودشان را صاحب فن می شناسند. اتفاقا شما یکی از جمله هنرپیشه های محبوب ما در این سریال می باشید. ممنون

من از بازی آقای حامد میر باقری لذت بردم خیلی با حس بود .

واقعا چطورمیتونید بگید یخه یا اصا خوب بازی نمیکنه یاحذفش کنند این حرفا یعنی چی به این خوبی ایفای نقش میکنه واقعا برای این سریال خیلی زحمت کشیده من برای ایشون ارزوی موفقیت هرچه بیشترودارم

افتضاح کار کرده!!!!!!!!!!!!!!!!!!تو شاهگوش اضافیه

کاملا درسته

به نظرم ایشون خوب بازی میکنن

با تشکر از سریال جالبتون. در مورد آقای حامد میرباقری باید گفت که ایشون اصلاً در طنز موفّق نیست. از دوستانی که از ایشون دفاع می کنن خواهش می کنم یه صحنه یا پلان سریال رو ذکر کنن که این آقا تونسته طنز رو به درستی ایفا کنه و حدّ اقل (نه فقط همین) مردم رو بخندونه. این آقا فقط دیالوگ می گه (که اونو همه بلدن بگن) و چیز خاصی ازش ندیدیم. اگه نخوام بگم «گند» زده توی تیم قدرتمند بازیگری، باید بگم افتضاح بازی کرده.

عاشقتم

من فکر میکنم امیر علی توی فیلم باید سادگی این شخصیت رو نشون بده که تا حد زیادی موفق بوده و شخصیتی که برای امیر علی در نظر گرفته شده با بقییه شخصیت ها متفاوته و از حالت طنز کمی دور شده و اقای میرباقری داره طبق فیلمنامه بازی میکنه که البته با بقیه شخصیت های توی فیلم کاملا متفاوته به همین خاطر کسانی که منفی میدن امیر علی رو با خنجعلی و زهره و ... غیره میسنجن که شخصیتی کاملا طنز دارن و امیر علی نداره البته اقای میرباقری یه ضعفی داره و اون اینه که هنوز نتونسته با بزرگان توی این سریال رقابت کنه

به نظر من اقای میرباقری خیلی خوب در این نقش ظاهر شدند.من براشون آرزوی سلامتی و موفقیت روز افزون دارم.امیدوارم به اهدافشان برسند

من دقیقا معنی پارتی رو نمیدونم ....امیر علی پسر کارگردان، نویسنده دختر کوچک کارگردان، دستیار طراح صحنه دختر بزرگ کارگردان، دستیار تولید برادرزاده کارگردان، عباس میرباقری بازیگر نقشی که برای گلاب وسیله میاره پسر عموی کارگردان، اکبر سلطانعلی نقش ابی سوسکه پسر عمه کارگردان...به فرض که حاد میرباقری با استعداد اومده بقیه میرباقری ها این وسط چی میگند.... حامد میرباقری الهام میرباقری الهه میرباقری ایمان میرباقری عباس میرباقری و البته اکبر سلطانعلی این 6 نفر حتما با لیاقت خودشون وبدون پارتی بازی اومدند هه بسیار جالبه.

به نظر منم خوب بازی نکردن بازیگرای خوبی دارن نقش بازی می کنن هادی کاظمی شهرام حقیقت دوست و اون اقای خنجری و .... اما ایشون اصلا انگار سر جاش نیست البته اینم نظر منه من خودم از این سریال بدم نیمد بیشتر به خاطر بازیگرای توانا اما همسرم میگه این سریال از اقای میرباقری عزیز بعید بوده

با سلام در مورد سریال باید بگم که اولش خوب بود ولی واقعا تکراری و یکنواخت شده. بنظرم میشد خیلی بهتر از این باشه در مورد پسر آقای میر باقری هم باید بگم که واقعا نقششون رو خوب بازی نمیکنن و خیلی روی فیلم اثر منفی ای دارن سوژه دعوای این بنده خدا و داداش گندم هم دیگه خیلی بی نمک شده ولی بازم هر قسمت تکرار میشه کلی هر قسمتش بنوعی تکرار قسمت قبل شده

خجالت بکشید اضافی یعنی چی نظرات شما اضافیه تو این قسمت ....به این خوبی بازی کرده میخواد دلتون بخواد میخوادم نخواد .........................................................شما اگه ازبازیگری سرتون میشه بیاید کنار این همه طناز بازی کنید ماببینیم وبه حامد میرباقری که یک عمردستیار کارگردانه توفیلم های بسیار زیبا بازیگری یاد بدید اصا بشید استادش.................................خجالت بکشید این همه زحمت میکشن اونوقت این قضاوت کردن با این لحن اصا صحیح نخواهد بود...................................................................

این متن بنظرمیاد بابتش ده هزارتومن پول گرفته شده باشه.بروکلاس اکابر.

آقای حامدمیر باقری خیلی قشنگ بازی می کنند وبه نظرمن هیچ پارتی بازی وجود نداره نظرآقای میرباقری پسرش بوده خوب ایشان فک میکنن آقای حامد برای نقش امیرعلی خوبه . وظیفه ما دیدن فیلم ونظر به فیلم است وما حقی نداریم به پارتی و چیزدیگر نظر بدیم من یکی ازطرفدارهای آقای داوودمیر باقری هستم وباید تشکرکنیم از این فیلم های قشنگی که میسازن

به نظر من بازی آقای میر باقری معرکه است ووظیفه ما دیدن فیلم و نظر به فیلم است نه چیز دیگه

خوب بازي ميكني احساس ميكنم داري سعي ميكني كه خوب باشي به تلاش خودت ادامه بده جاي پيشرفت داري like

کم مونده ننجونتم بیاد بازی کنه قشنگ مشخصه اهل پارتی بازی نیست ........والا ....به خدا

اىن درسته که اىن شخصىت در بعضى مواقع لنگش داشته اما واقعا خوب بازى شده و اىن جاى تشکر دارد.

سلام من اوایل که سریال رو میدیدم نمی دونستم این آقای امیرعلی فهام اسمشون حامد میرباقری و پسر آقای کارگردان هستند و همش فکر می کردم که چرا یکی از نقش های اصلی رو به کسی دادن که اینقدر ضعیف بازی می کنه....یا اینکه چقدر همه ی بازیگرای دیگه دوست داشتنی هستن الا این آقا که جذابیتی نداره.....مطمئنا اگر بازیگر قوی تری انتخاب میشد روی کل سریال تاثیر مثبتی میذاشت به شدت... بعد که اسم و رسم ایشون رو فهمیدم دلیل همه ی این موضوعات رو متوجه شدم.

به نظرمن ایشون یعنی اقای حامد میرباقری طبق نمایش نامه اون سادگییو که در امیر علی هتش رو دارن خوب اجرا میکنن وشخصیت ایشون طنز نیست که بخواد مثل زهره خنجری یا اب پرور مردمو بخندونن در رابطه با پارتی بازی هم حتما اقای میرباقری این استعدادو در پسر خودش دیده ودر این جا جاداره که از سریال بسیا قشنگشون تشکر کنم من در فسبوک هم شاهگوشو دنبال میکنم

سلام خسته نباشید میگم به همه عوامل شاهگوش . نظرات دوستان رو خوندم درباره بازی آقای حامد میرباقری . البته هر كس نظری داره و نظرات قابل احترام ، ولی باید بگم در مصاحبه هم گفته شده ویژگی اميرعلی در سریال " سادگی و خیال پردازی " نه طناز بودن ؛ كه آقای میرباقری اين نقش رو خوب درآوردند و سعی خودشون رو كردن . اين تلاش قابل احترام هست چون براي ما مردم بوده .

صفحه‌ها

افزودن نظر جدید