برای عضویت در خبرنامه چهره نیوز کلیک کنید

پیغام خطا

  • Warning: ini_set() has been disabled for security reasons in drupal_environment_initialize() (line 687 of /home/chehre/public_html/includes/bootstrap.inc).
  • Warning: ini_set() has been disabled for security reasons in drupal_environment_initialize() (line 690 of /home/chehre/public_html/includes/bootstrap.inc).
  • Warning: ini_set() has been disabled for security reasons in drupal_environment_initialize() (line 691 of /home/chehre/public_html/includes/bootstrap.inc).
  • Warning: ini_set() has been disabled for security reasons in drupal_environment_initialize() (line 692 of /home/chehre/public_html/includes/bootstrap.inc).
  • Warning: ini_set() has been disabled for security reasons in drupal_environment_initialize() (line 695 of /home/chehre/public_html/includes/bootstrap.inc).
  • Warning: ini_set() has been disabled for security reasons in drupal_environment_initialize() (line 697 of /home/chehre/public_html/includes/bootstrap.inc).
  • Warning: ini_set() has been disabled for security reasons in include_once() (line 300 of /home/chehre/public_html/sites/default/settings.php).
  • Warning: ini_set() has been disabled for security reasons in include_once() (line 301 of /home/chehre/public_html/sites/default/settings.php).
  • Warning: ini_set() has been disabled for security reasons in include_once() (line 309 of /home/chehre/public_html/sites/default/settings.php).
  • Warning: ini_set() has been disabled for security reasons in include_once() (line 316 of /home/chehre/public_html/sites/default/settings.php).
تهیه کننده سریال «آب»:

وزارت نیرو به سفارش خود هم بودجه نمی‌دهد!

وزارت نیرو به سفارش خود هم بودجه نمی‌دهد!

به گزارش چهره‌نیوز، به نقل از آی سینما، اواخر سال گذشته خبر ساخت سریال «آب» به کارگردانی کیومرث پوراحمد منتشر شد. تهیه کنندگی این سریال را که محمود فلاح به عهده دارد، قرار است با موضوع بحران آب در کشور ساخته شود. اما فلاح در مورد روند ساخت این مجموعه به آی سینما می‌گوید که وزارت نیرو به عنوان متولی این سریال، بودجه‌ای را به مجموعه «آب» اختصاص نداده است و به همین علت ساخت این سریال هنوز آغاز نشده است.

از سال گذشته و همزمان با نگارش فیلمنامه سریال «آب»، گفته‌هایی در مورد تخصیص بودجه برای ساخت این مجموعه از سوی عوامل آن مطرح ‌شد. اما با توجه به اخبار منتشر شده از این پروژه و سفر کیومرث پوراحمد به خارج از کشور، به‌نظر نمی‌رسید که این سریال به زودی ساخته شود. محمود فلاح تهیه کننده سریال «آب» به آی سینما می‌گوید: «وزارت نیرو به عنوان متولی این سریال، هنوز بودجه‌ای را برای ساخت مجموعه «آب» در نظر نگرفته است. از سوی دیگر صداوسیما هم با کمبود بودجه دست و پنجه نرم می‌کند و به همین دلیل ساخت این سریال آغاز نشده است. اما این‌که وزارت نیرو همچنان به این مجموعه بودجه اختصاص نداده ، عجیب به نظر می‌رسد، چون فیلمنامه این سریال به سفارش خود وزارت نیرو به نگارش درآمده است.»

تهیه کننده «مختارنامه» در ادامه می‌گوید: « ما امروز با بحران آب مواجه هستیم و به همین دلیل زاینده رود و دریاچه ارومیه در حال خشک شدن هستند. البته وضعیت دریاچه ارومیه نسبت به چند سال گذشته بهبود یافته، اما بحران آب واقعا جدی است، به طوری که پیش بینی می‌کنند در ده سال آینده، ما شاهد خشکسالی شدیدی خواهیم بود، اما در مورداین موضوع حساس، همچنان ما از ظرفیت‌های فرهنگی بهره نبرده‌ایم و مردم را درباره این موضوع آگاه نکرده‌ایم که اجای تاسف دادیم.»

فلاح در مورد داستان مجموعه تلویزیونی «آب» می‌گوید: «این یک یک سریال تاریخی است که از زمان قاجار به موضوع آب و قنات‌هایی که در آن زمان وجود داشت، می‌پردازد و با توجه به داستان قوی‌ای که دارد می‌تواند تاثیرگذاری بسیاری زیادی بر روی اصلاح مصرف آب در میان مردم بگذارد. تنها راه ساخت این سریال اختصاص بودجه از سوی وزارت نیرو است و مسئولان باید پشت سفارش‌هایی که در زمینه ساخت سریال‌ها می‌دهند، بایستند!»

برچسب‌ها :

افزودن نظر جدید