برای عضویت در خبرنامه چهره نیوز کلیک کنید

پیغام خطا

  • Warning: ini_set() has been disabled for security reasons in drupal_environment_initialize() (line 687 of /home/chehre/public_html/includes/bootstrap.inc).
  • Warning: ini_set() has been disabled for security reasons in drupal_environment_initialize() (line 690 of /home/chehre/public_html/includes/bootstrap.inc).
  • Warning: ini_set() has been disabled for security reasons in drupal_environment_initialize() (line 691 of /home/chehre/public_html/includes/bootstrap.inc).
  • Warning: ini_set() has been disabled for security reasons in drupal_environment_initialize() (line 692 of /home/chehre/public_html/includes/bootstrap.inc).
  • Warning: ini_set() has been disabled for security reasons in drupal_environment_initialize() (line 695 of /home/chehre/public_html/includes/bootstrap.inc).
  • Warning: ini_set() has been disabled for security reasons in drupal_environment_initialize() (line 697 of /home/chehre/public_html/includes/bootstrap.inc).
  • Warning: ini_set() has been disabled for security reasons in include_once() (line 300 of /home/chehre/public_html/sites/default/settings.php).
  • Warning: ini_set() has been disabled for security reasons in include_once() (line 301 of /home/chehre/public_html/sites/default/settings.php).
  • Warning: ini_set() has been disabled for security reasons in include_once() (line 309 of /home/chehre/public_html/sites/default/settings.php).
  • Warning: ini_set() has been disabled for security reasons in include_once() (line 316 of /home/chehre/public_html/sites/default/settings.php).

از مهدی‌ رحمتی تا فرزاد‌ حسنی؛ مدعیان طلبکار

سیدمهدی رحمتی در نامه عذرخواهی‌اش درست از ادبیاتی استفاده کرده که فرزاد حسنی استفاده کرده بود.
از مهدی‌ رحمتی تا فرزاد‌ حسنی؛ مدعیان طلبکار

به گزارش چهره‌نیوز، خبرآنلاین نوشت: «عذرخواهی معنای مشخصی دارد. معنای ساده‌ای دارد. یعنی من از کاری که کرده‌ام پشیمان شده و می‌خواهم جبران کنم.

عذرخواهی جایگاهی نیست که در آن کسی بخواهد فروتنی را کنار بگذارد و از مقام طلبکار برای دیگران خط و نشان بکشد. این همه آن چیزی است که در عذرخواهی مهدی رحمتی حتی به اندازه سر سوزنی دیده نمی‌شود. او منتی بر سر هوادارانش گذاشته که این بار اگر کسی به او حرفی زد، دیگر در میانه میدان رجز نمی‌خواند. آیا این عذرخواهی قسطی را می‌توان باور کرد؟ آیا می‌توان به آن دل بست؟

آن عذرخواهی تلگرامی با جمله تند دیگری تکمیل شده است: «به حجازی توهین می‌شد، نگفتند، حرمت بزرگ‌تر شکست.» او این گونه به پیشکسوتان استقلال گلایه‌ای تند کرده که چرا گفته‌اند نباید درون زمین انرژی‌اش را صرف دعوا با مربی حریف کند که کنار زمین ایستاده و این گونه تیمی را که بازوبند کاپیتانی‌اش را بر بازو دارد و در کورس قهرمانی، این 3 امتیاز برایش از نان شب واجب‌تر است، اسیر حاشیه‌ای کشنده کند. پیشکسوتانی که خیلی‌هایشان اصلا کاری به اختلافات شخصی او با مربی رقیب نداشتند و تنها انتقادشان به لطمه‌ای بود که تیم خرده است.

کاش یکی پیدا می‌شد به آقای رحمتی بگوید هر که به حجازی توهین کرد، شکر خورد اما این برای تو هیچ مجوزی صادر نمی‌کند. عذرخواهی طلبکارانه مهدی رحمتی در باب قیاس رفتاری شبیه، با رفتار فرزاد حسنی پس از آن ماجرای تحقیر یکی از حاضران در برنامه‌اش انجام داد، فرقی ندارد، با سناریو و بدون سناریو کاری آزاردهنده بود اما در این بین او هم از در طلبکاری وارد شد. انگار پشیمانی برای همه افت دارد... آنها آن قدر کامل هستند که زشت‌ترین کارشان هم منت دارد. آنها اصلاح نمی‌شوند...»

افزودن نظر جدید