برای عضویت در خبرنامه چهره نیوز کلیک کنید

پیغام خطا

  • Warning: ini_set() has been disabled for security reasons in drupal_environment_initialize() (line 687 of /home/chehre/public_html/includes/bootstrap.inc).
  • Warning: ini_set() has been disabled for security reasons in drupal_environment_initialize() (line 690 of /home/chehre/public_html/includes/bootstrap.inc).
  • Warning: ini_set() has been disabled for security reasons in drupal_environment_initialize() (line 691 of /home/chehre/public_html/includes/bootstrap.inc).
  • Warning: ini_set() has been disabled for security reasons in drupal_environment_initialize() (line 692 of /home/chehre/public_html/includes/bootstrap.inc).
  • Warning: ini_set() has been disabled for security reasons in drupal_environment_initialize() (line 695 of /home/chehre/public_html/includes/bootstrap.inc).
  • Warning: ini_set() has been disabled for security reasons in drupal_environment_initialize() (line 697 of /home/chehre/public_html/includes/bootstrap.inc).
  • Warning: ini_set() has been disabled for security reasons in include_once() (line 300 of /home/chehre/public_html/sites/default/settings.php).
  • Warning: ini_set() has been disabled for security reasons in include_once() (line 301 of /home/chehre/public_html/sites/default/settings.php).
  • Warning: ini_set() has been disabled for security reasons in include_once() (line 309 of /home/chehre/public_html/sites/default/settings.php).
  • Warning: ini_set() has been disabled for security reasons in include_once() (line 316 of /home/chehre/public_html/sites/default/settings.php).
یلدای ناتمام برنامه فردوسی‌پور

فال گرفتن حداد عادل در غیاب ظریف!

هفته گذشته عکس‌هایی از گفت و گوی عادل فردوسی‌پور مجری برنامه 90 با محمد جواد ظریف منتشر شد و قرار بود این مصاحبه شب گذشته در برنامه ویژه شب یلدای 90 روی آنتن برود. در حالی که بسیاری از مخاطبان منتظر این گفت‌وگو بودند، در ابتدای این برنامه فردوسی‌پور با عذرخواهی از ظریف گفت مسئولان صلاح ندیدند این مصاحبه پخش شود!
فال گرفتن حداد عادل در غیاب ظریف!

نکته جالب این است که در ویژه برنامه شبکه سه به مناسبت شب یلدا، چهره سیاسی دیگری بدون هیچ حرف و حدیث و صلاح‌دیدی حضور یافت. حداد عادل در این ویژه برنامه، به شعرخوانی و صحبت درباره یلدا پرداخت و برای مردم فال گرفت. اما برنامه 90 نتوانست گفت و گوی خود با محمدجواد ظریف را روی آنتن ببرد.

با انتشار عکس‌های این مصاحبه رسانه‌های اصول‌گرا و برخی جریان‌ها به این موضوع واکنش نشان دادند که مهم‌ترین آن‌ها روزنامه وطن امروز بود. این روزنامه فردوسی‌پور را سیاسی‌پور خواند و در سرمقاله‌ای نوشت چرا فردوسی‌پور با نعمت‌زاده گفت و گو نمی‌کند!؟ (محمدرضا نعمت‌زاده وزیر صنعت، معدن و تجارت دولت یازدهم است).

در مجموع فشار جریان‌های مختلف باعث شد مسئولان صدا و سیما باز هم تنها به یک طرف اجازه ابراز وجود بدهند و از این گفت و گو که برای شب یلدا آماده شده بود چشم بپوشند. به این ترتیب مجری برنامه 90 نیز در ابتدای این برنامه این‌طور به مخاطبان خبر داد: «مسئولان صداوسیما صلاح ندیدند مصاحبه ورزشی ما با وزیر خارجه پخش شود. ما برای ویژه برنامه امشب، با وزیر امور خارجه گفت‌وگویی ورزشی انجام دادیم که مسئولان صداوسیما صلاح ندیدند این مصاحبه پخش شود. انشالله بزودی این مصاحبه پخش می شود و من برای اینکه امشب مصاحبه روی آنتن نرفت از ایشان عذرخواهی می کنم.»

اما گمانه زنی‌های دیگری نیز در این‌باره شده است، مثل این‌که مسئولان گفت و گو با ظریف را بی ربط به برنامه 90 دانسته‌اند که البته پیش از این چنین اتفاقی در گفت و گو با حسن خمینی، افتاده است و شاهد این برخورد نبوده‌ایم. از سوی دیگر شایعاتی شنیده می‌شود مبنی بر این‌که تصاویر منتشر شده از این گفت و گو برای پخش آن مشکل‌ساز شده است و برخی می‌گویند مسئولان صدا و سیما انتشار این عکس‌ها را فشار تهیه‌کننده به تلویزیون برای پخش این گفت و گو قلمداد کرده‌اند و در مقابل آن واکنش نشان داده اند و برخی می‌گویند فردوسی‌پور از انتشار این عکس‌ها ناراضی است و منتشرکننده آن‌ها اعتراض کرده است. اما سوال اینجاست که گفت و گوی ورزشی با محمدجواد ظریف، چرا باید با واکنش مسئولان صدا و سیما روبرو شود؟

منبع: ای سینما

افزودن نظر جدید