برای عضویت در خبرنامه چهره نیوز کلیک کنید

پیغام خطا

  • Warning: ini_set() has been disabled for security reasons in drupal_environment_initialize() (line 687 of /home/chehre/public_html/includes/bootstrap.inc).
  • Warning: ini_set() has been disabled for security reasons in drupal_environment_initialize() (line 690 of /home/chehre/public_html/includes/bootstrap.inc).
  • Warning: ini_set() has been disabled for security reasons in drupal_environment_initialize() (line 691 of /home/chehre/public_html/includes/bootstrap.inc).
  • Warning: ini_set() has been disabled for security reasons in drupal_environment_initialize() (line 692 of /home/chehre/public_html/includes/bootstrap.inc).
  • Warning: ini_set() has been disabled for security reasons in drupal_environment_initialize() (line 695 of /home/chehre/public_html/includes/bootstrap.inc).
  • Warning: ini_set() has been disabled for security reasons in drupal_environment_initialize() (line 697 of /home/chehre/public_html/includes/bootstrap.inc).
  • Warning: ini_set() has been disabled for security reasons in include_once() (line 300 of /home/chehre/public_html/sites/default/settings.php).
  • Warning: ini_set() has been disabled for security reasons in include_once() (line 301 of /home/chehre/public_html/sites/default/settings.php).
  • Warning: ini_set() has been disabled for security reasons in include_once() (line 309 of /home/chehre/public_html/sites/default/settings.php).
  • Warning: ini_set() has been disabled for security reasons in include_once() (line 316 of /home/chehre/public_html/sites/default/settings.php).

همه آنچه در مورد «کلاه قرمزی» 94 گفته شده

امسال هم تکلیف تماشاگران تلویزیون با «کلاه قرمزی» روشن نیست، هرچند که تک جمله‌های منتشر شده در مورد شروع کار امیدهایی برای پخش آن در میان دوستدارانش ایجاد کرده است.
همه آنچه در مورد «کلاه قرمزی» 94 گفته شده

به گزارش چهره نیوز به نقل از خبرآنلاین, «کلاه قرمزی» یکی از محبوب‌ترین برنامه‌های تلویزیون در سال‌های اخیر بوده و وجود ضمانت برای پرطرفدار بودن این کار است که سبب شده هر سال سازندگان مجموعه تا دقیقه 90 خبر ساخت سری جدید را عقب بیاندازند.

امسال هنوز آن دقیقه 90 نرسیده است و همچنان روشن نیست که ایرج طهماسب و حمید جبلی با «کلاه قرمزی» در نوروز 94 هم مخاطبان را پای تلویزیون می‌نشاند یا نه؟ در این میان اما بازار خبرهای ضد و نقیض در مورد وضعیت تازه این سریال داغ است. یکی از تازه‌ترین اخبار حکایت از آن دارد که جلسات ایده‌پردازی گروه در حال برگزاری است و همین امیدهایی را برای آماده‌سازی مجموعه جهت پخش در نوروز 94 بالا برده است.

این برنامه با ساختار ساده و جذاب و شخصیت‌های مختلف و متنوع عروسکی که هر سال نیز شخصیتی جدید را به مجموعه خود اضافه می‌کند، مخاطبان بسیاری را با خود همراه کرده است؛ شخصیت‌هایی که حرف‌ها و تکیه کلام‌هایشان به سرعت در میان مردم نفوذ می‌کند و محبوبیت زیادی در بین بینندگان پیدا کرده‌اند. این برنامه در نظر سنجی‌های سال گذشته پرمخاطب‌ترین برنامه نوروزی سیما بود و حتی از سریال «پایتخت» نیز آرای بیشتری  به دست آورد. همین موضوع و محبوبیت بالاست که سبب می‌شود حساب و کتاب‌ها هم برای پخش سری جدید آن پیچیده‌تر شود.

محبوبیت «کلاه قرمزی» و مساله پخش شدن آن در نوروز فقط معطوف به روزهای پایانی سال نمی‌شود. یکی از نخستین اظهار نظرات در مورد وضعیت این برنامه در نوروز 94 مربوط به اواخر شهریور امسال است؛ زمانی که علی بخشی‌زاده مدیر سابق شبکه دو در مورد روند تولید برنامه‌های این شبکه توضیحاتی می‌داد، او بخشی از صحبت‌های خود را به «کلاه قرمزی »اختصاص داده  و گفته بود: «عوامل سازنده «کلاه‌قرمزی» بسیار با تلاش هستند و سازمان هرگز به افراد ساعی و پرتلاش خود ناسپاس نبوده است. مجوز ساخت 30 قسمت از مجموعه «کلاه قرمزی» را برای سال 94 صادر کرده‌ایم و این نوید را به مخاطبان می‌دهیم که کلاه قرمزی و دوستانش علاوه بر نوروز 94 در اعیاد و مناسبت‌های مذهبی و شاد نیز مهمان خانه‌های بینندگان خواهند بود»

اواسط بهمن نیز خبری از تمرین اعضای مجموعه «کلا‌ه قرمزی» در روزهای پایانی بهمن و آغاز ضبط آن از اسفند ماه منتشر شد؛ خبری که در ادامه به تایید مشخص سازندگان مجموعه نرسید. تا جایی که محمد بحرانی صداپیشه شخصیت‌های ببعی و آقای همساده در تاریخ 23 بهمن ماه در مصاحبه با خبرگزاری نسیم گفت: «پخش ویژه برنامه کلاه قرمزی برای عید هنوز قطعی نشده و با من در این مورد صحبتی نشده است.»

امیدها با انتشار این خبر کمرنگ‌تر شد، تا آنکه متن کوتاه محمدرضا هدایتی در اینستاگرام خود وضعیت را تغییر داد. صداپیشه شخصیت پسرعمه‌زا در تاریخ 27 بهمن ماه در صفحه اینستاگرام خود عکسی از مجموعه کلاه قرمزی منتشرکرد و نوشت: «با کلاه قرمزی 94 عید امسال در خدمتتون هستیم.»

در همین روزها بود که از گوشه و کنار اخباری در مورد شروع تمرینات گروه سازنده مجموعه منتشر شد، اخباری که البته غیر از نوشته کوتاه هدایتی هنوز هیچ یک از سازندگان آن را به صورت رسمی تایید نکرده‌‌اند.

به نظر می رسد پخش «کلاه قرمزی» در نوروز پیش رو نیز منوط به رایزنی‌ها و توافق‌هایی است که باید میان سازندگان این مجموعه محبوب و مدیران شبکه دو صورت بگیرد. مدیرانی که امسال به تازگی سکان هدایت شبکه دو سیما را در اختیار گرفته‌اند و حتما می‌دانند که پخش «کلاه قرمزی» تا چه حد می‌تواند روی پربیننده کردن شبکه‌شان در نوروز 94 تاثیر داشته باشد.

 
 
 

برچسب‌ها :

افزودن نظر جدید