برای عضویت در خبرنامه چهره نیوز کلیک کنید

پیغام خطا

  • Warning: ini_set() has been disabled for security reasons in drupal_environment_initialize() (line 687 of /home/chehre/public_html/includes/bootstrap.inc).
  • Warning: ini_set() has been disabled for security reasons in drupal_environment_initialize() (line 690 of /home/chehre/public_html/includes/bootstrap.inc).
  • Warning: ini_set() has been disabled for security reasons in drupal_environment_initialize() (line 691 of /home/chehre/public_html/includes/bootstrap.inc).
  • Warning: ini_set() has been disabled for security reasons in drupal_environment_initialize() (line 692 of /home/chehre/public_html/includes/bootstrap.inc).
  • Warning: ini_set() has been disabled for security reasons in drupal_environment_initialize() (line 695 of /home/chehre/public_html/includes/bootstrap.inc).
  • Warning: ini_set() has been disabled for security reasons in drupal_environment_initialize() (line 697 of /home/chehre/public_html/includes/bootstrap.inc).
  • Warning: ini_set() has been disabled for security reasons in include_once() (line 300 of /home/chehre/public_html/sites/default/settings.php).
  • Warning: ini_set() has been disabled for security reasons in include_once() (line 301 of /home/chehre/public_html/sites/default/settings.php).
  • Warning: ini_set() has been disabled for security reasons in include_once() (line 309 of /home/chehre/public_html/sites/default/settings.php).
  • Warning: ini_set() has been disabled for security reasons in include_once() (line 316 of /home/chehre/public_html/sites/default/settings.php).

تازه‌ترین اظهارات مریلا زارعی درباره حاشیه‌ها

مریلا زارعی بازیگر فیلم سینمایی «شیار143» تاکید کرد ترجیح می‌دهد در مورد حاشیه‌ها صحبت نکند و همه را به خدا سپرده است.
تازه‌ترین اظهارات مریلا زارعی درباره حاشیه‌ها

به گزارش چهره نیوز به نقل از خبرآنلاین، زارعی که در جریان نمایش فیلم «شیار 143» به کارگردانی نرگس آبیار در جشنواره فیلم مقاومت سخت می‌گفت، اظهار کرد: «با وجود اینکه بعد از «شیار 143» مقابل دوربین نرفتم، اما به خاطر انرژی‌ای که از نقش الفت گرفتم حالم خوب است و حواشی نمی‌تواند حالم را بد کند. من با الفت «شیار 143» زندگی کردم و قطعا همه عوامل در حسی که در من بروز کرد و به پرده نشست موثر بودند، اما نیرویی بیش از این‌ها در فیلم احاطه داشت و مانند یک شیر ژیان از نقش حفاظت می‌کرد تا لحظه‌ای غافل نشوم.»

براساس گزارش ایسنا زارعی بازی در مقاطع مختلف سنی را برای یک بازیگر در سن او پرخطر و سخت دانست و گفت: «من نقش مادری را بازی کردم که در جامعه ما آنقدر معصوم است که کمتر درباره‌اش حرف زده شده و دوست نداشتم کم‌کاری داشته باشم تا شرمنده این مادران شوم.»

او در مورد حاشیه‌ها گفت: «دوست ندارم درباره حاشیه‌ها صحبت کنم و همه را به خدا سپردم و آنقدر لحظات خوبی با این زن (الفت) سپری کردم که حالم خوب است. اگر هم اظهار لطفی می‌شود دلیل فرامتنی ندارد. خدا را شاکرم که این فرصت نصیبم شد تا در چنین نقشی بازی کنم و امیدوارم در اکران عمومی مردم فیلم را ببینند و شاهد بازخوردها باشیم. معتقدم «شیار 143» یک فیلم مادرانه است و دیدن‌اش بر همه زنان این سرزمین واجب است.»

زارعی باردیگر در پاسخ به سوال محسن یزدی که اجرای برنامه را بر عهده داشت در خصوص حاشیه‌ها اظهار کرد: «خواهش می‌کنم به الفت رحم کنید، چرا که هر حرف من حاشیه می‌آورد. نباید این گونه باشد که من نقشی را بازی کنم و چنین اتفاقاتی بیفتد. در سرزمینی که هشت سال جنگ بوده چنین مادران دل‌شکسته‌ای که با صلابت ایستاده‌اند زیاد داریم. من سعی کردم با خود الفت صبوری را تحمل کنم و این تمرین را از او گرفتم.»

او افزود: «معتقدم این فیلم در دراز مدت تأثیر خودش را خواهد داشت.»

برچسب‌ها :

افزودن نظر جدید