برای عضویت در خبرنامه چهره نیوز کلیک کنید

پیغام خطا

  • Warning: ini_set() has been disabled for security reasons in drupal_environment_initialize() (line 687 of /home/chehre/public_html/includes/bootstrap.inc).
  • Warning: ini_set() has been disabled for security reasons in drupal_environment_initialize() (line 690 of /home/chehre/public_html/includes/bootstrap.inc).
  • Warning: ini_set() has been disabled for security reasons in drupal_environment_initialize() (line 691 of /home/chehre/public_html/includes/bootstrap.inc).
  • Warning: ini_set() has been disabled for security reasons in drupal_environment_initialize() (line 692 of /home/chehre/public_html/includes/bootstrap.inc).
  • Warning: ini_set() has been disabled for security reasons in drupal_environment_initialize() (line 695 of /home/chehre/public_html/includes/bootstrap.inc).
  • Warning: ini_set() has been disabled for security reasons in drupal_environment_initialize() (line 697 of /home/chehre/public_html/includes/bootstrap.inc).
  • Warning: ini_set() has been disabled for security reasons in include_once() (line 300 of /home/chehre/public_html/sites/default/settings.php).
  • Warning: ini_set() has been disabled for security reasons in include_once() (line 301 of /home/chehre/public_html/sites/default/settings.php).
  • Warning: ini_set() has been disabled for security reasons in include_once() (line 309 of /home/chehre/public_html/sites/default/settings.php).
  • Warning: ini_set() has been disabled for security reasons in include_once() (line 316 of /home/chehre/public_html/sites/default/settings.php).

طعنه سلحشور به پرویز پرستویی

فرج الله سلحشور می گوید: اگر آقای پرستویی ما را قابل بدانند و بتوانیم از پس دستمزد ایشان بر بیاییم، خوشحال می شویم که در سریال موسی (ع) با ما همکاری کند.
طعنه سلحشور به پرویز پرستویی

به گزارش چهره نیوز، فرج الله سلحشور در گفتگو با کیهان می گوید: اگر آقای پرستویی ما را قابل بدانند و بتوانیم از پس دستمزد ایشان بر بیاییم، خوشحال می شویم که در سریال موسی (ع) با ما همکاری کند.

آیا مدرک و سندی دال بر اینکه «یوسف پیامبر(ع)» پر بیننده ترین سریال جهان است دارید؟
طبق گزارشی که مسئول جشنواره رادیو و تلویزیون‌های کشورهای اسلامی داده بود، این سریال تاکنون در 90 شبکه تلویزیونی در جهان پخش شده است. 90 شبکه‌ای که حدود شش میلیارد نفر را پوشش می‌دهند. در کشور خود ما وقتی برای بار اول این سریال پخش شد، 82 و نیم درصد مردم آن را تماشا کردند. اگر همین آمار را با شبکه‌های جهانی تطبیق دهیم، حدود پنج میلیارد نفر آن را دیده اند.

چرا پس از یوسف سریال دیگری نساختید توضیح می‌دادید!
قاعدتا پس از «یوسف پیامبر(ع)» من باید با استقبال مسئولین مواجه می‌شدم و برای ساخت آثار بعدی از من حمایت می‌کردند. اما نه تنها این اتفاق نیفتاد که من را پای میز محاکمه کشاندند و بنده را به سرقت ادبی متهم کردند و بعد گفتند اشتباه شده و عذر خواهی کردند.

خود شما هیچ اقدامی برای ساخت سریال خود انجام ندادید؟
حدود چهار و نیم سال پیش نگارش متن فیلمنامه سریال «حضرت موسی(ع)» را با کمک 24 نفر از اسلام شناس ‌ها و هنرشناسان شروع کردیم که در 72 قسمت آماده تصویربرداری شده است.

چه مشکلی مانع تصویربرداری این سریال است؟
تا به حال به هر جا مراجعه کردیم فقط با درهای بسته مواجه شدیم. فقط یکی از نهاد‌ها سعی کرد که کمک کند، اما گویا سریال حضرت موسی را با سریال‌های آپارتمانی اشتباه گرفته است! درحالی که موسی یک أثر استراتژیک است که به معنای واقعی کلمه به مواجهه با جنگ نرم دشمنان می‌پردازد. این سریال چهار هزار سال تاریخ ننگین بنی‌اسرائیل را افشا می‌کند و مبارزه‌ای است با جنایات صهیونیست ‌ها و دفاعی است از خون مردم مظلوم غزه.
در صورت تأمین بودجه، چه مدت برای ساخت سریال موسی(ع) زمان نیاز است؟
تصویربرداری این سریال چهار سال زمان نیاز دارد و یک سال هم مرحله آماده سازی برای پخش زمان می‌برد، روی هم رفته حدود پنج سال بعد، آماده نمایش خواهد شد.
ملاک شما برای انتخاب بازیگر در سریال موسی(ع) چه خواهد بود؟
من به دنبال بازیگران سالم و صالح هستم، نه مطرح. یقین دارم که این گونه بازیگران با سریال موسی(ع) همکاری خواهند کرد.

چون پرویز پرستویی چندی پیش گفته بود که «آدم اگر به گدایی بیفتد نباید برود با این آقای سلحشور کار کند» نظر شما درباره این حرف چیست؟
اظهار نظر آقای پرستویی نسبت به بنده از سر لطف است. اگر ما را قابل بدانند و بتوانیم از پس دستمزد ایشان بر بیاییم، خوشحال می شویم که در سریال موسی (ع) با ما همکاری کند.

افزودن نظر جدید